Kurumsal


Kurumsal
5 (100%) 8 votes
 Firmamız  K.Kıbrıs Girne’de kurulmuş 8 yılı aşkın bir süredir aktif  şekilde profesyonelce sanal kart sektöründe hizmet vermekte ve sanalkart satışı yapmaktadır. 8 yıl içersinde kazanmış olduğumuz tecrübe ve  profesyonelik ile  gelişime açık, kendini geliştiren ve yenilkçi bir firma profili göstermektedir.  Firmamızın en büyük özelliği işinde profesyonel  personeli ve güvenlik anlayışıdır. Kısacası paykasal.net yüzdeyüz müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktadır ve biz de  çalışmayan kod  bulmanız imkansızdır.

Olası yaşacağınız problem ve mağduriyetlerde firmamız her zaman sizin yanınızda olacktır. size olan ilgisi sadece kod satışı sırasında değil kod satışı sonrasında da devam edecektir. Hızlı ve profesyonel  personelimiz ile  hızlı bir şekilde sanal kart alımlarınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Firmamızın şu anda satışını gerçekleştirdiği sanal kartlar;

Paykasa, Cashixir, Astropay, Otopay, Paykwik ve Jeton karttır. Güvenli ve hızlı hizmet almaya devam etmek istiyorsanız, lütfen sanal kart alımlarınızı sitemiz aracılığı ile gerçekleştirin ve merdiven altı sanal kart satışı firmalardan mağduriyet yaşamamak için  uzak durunuz.