Paykasa

Paykasa . Hızla gelişen bir ortam olan internette alışveriş yapmak da artık sıradanlaşan durumlardan bir tanesi olmuştur. Yorucu ve zor bir hayat yaşayan insanlar için alışveriş yapmak pek mümkün olmamaktadır. Bu nedenle hem hızlı hem de zahmetsiz bir yöntem olan internetten alışveriş yapma bir hayli yaygınlaşmaktadır. Ancak bilinmelidir ki çok hızlı büyüyen internet ortamında da tehlikeler azımsanmayacak kadar çoktur. Özellikle dolandırıcılar için çok önemli bir kazanç kapısı olan internet birçok yönden de tehlike oluşturmaktadır. Kişisel bilgilere sahip kartların bu nedenle internet ortamında kullanılması son derece sakıncalı olmaktadır. Bunun yerine kullanılan Paykasa al kısa zamanda yaygınlaşacaktır.

Paykasa

paykasal.net Paykasa resmi sitesidir.
Kolay ve rahat kullanımının yanında son derece güvenli olan bir karttır. Alım ve kullanım sırasında hiçbir şekilde kişisel bilgiye ihtiyaç duyulmaz. Bu nedenle bu bilgilerin kaybolması ya da ifşa edilmesi mümkün olmamaktadır. Ayrıca ön ödemeli bir kart olmasından dolayı yüklü miktarlarda bir harcama yapılmasına da fırsat vermez. Paykasa  kullanımında tek istenen bilgi 16 haneden oluşan şifreleme sistemidir. Bunun dışında herhangi bir bilgi gerekmez.

 

Çok sayıda internet sitesinden bu kart ile alışveriş yapmak mümkündür. Ayrıca herhangi bir çalınma durumunda da önemli bir kayıp söz konusu olmamaktadır. Kartın sahibi olduğu tutarın bitmesi durumunda kartın şifresi geçersiz olmaktadır. Bundan sonra kart ile hiçbir işlem yapılmaz. Bu nedenle Paykasa  kullanıcıları istemeleri halinde başka bir kart almak için başvurabilir. İçindeki tutarın Euro cinsinden birçok farklı değere sahip tutarlardan istenilen seçilebilir. Nakit ihtiyacının olması durumunda kartın içinde kalan miktar bozdurma işlemi yapılarak kısa sürede hesaba aktarılabilir. Faydalanmak isteyen kişilerin güvenilir olan firmalar üzerinden kartı alması ise daha sağlıklı olacaktır. Kısacası paykasa alırken son derece dikkatli olmanız gerekiyor. Paykasa kendi başına her nekadar güvenli bir sanal kart olsada, en büyük sorun paykasa satan sitelerde ortaya çıkıyor. Bu nedenle güvenilir web sitelerinden paykasa alımı yapınız. Bizim size tavsiyemiz, güvenirliği ve kalitesini ispat etmiş olan paykasal.net sayfamızdan vazgeçmemeniz, zira bizler yüzde yüz müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktayız ve en büyük amacımız sizlere güvenilir bir şekilde sorunsuz hizmet vermektir.

Paykasa
4 (80%) 4 votes

paykasal.net

Dilediğiniz her konuda 7/24 canlı destek ekibimiz aracılığı ile bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kampanya ve haberlerden bildirim al.

Fields marked with an * are required

Daha fazla yazı için

Bütün yazıları göster